




Steel False Flooring System, For Server Room,Office, Size: 600mm X 600mm
Mumbai
₹ 310/Sq ft
| Material | Steel |
| Size | 600mm x 600mm |
| Shape | Square |
| Color | White |
| Finish Floor Height | 150mm to 1000mm |
| Usage/Application | Server Room, Office |
| Thickness | 33mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Availability | In Stock |
Shivansh Ceilfloor Solution
GST- 27**********1ZFTrustSEAL Mobile E-Mail 10 yrs
★★★★★★★★★★
4.1 (30)83% Response Rate
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Dec 2018
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Service Provider and Others
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 1.5 - 5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Oct 2015
- GST
- 27**********1ZF
Established in the year 2018 at Mumbai, Maharashtra, We “Shivansh Interiors” are a Sole Proprietorship firm, engaged as the foremost Supplier of Raised access flooring, Commercial False Ceiling & Acoustical System. Our products are high in demand due to their premium quality and affordable prices. Furthermore, we ensure to timely deliver these products to our clients, through this we have gained a huge clients base in the market.







