



Gaming Pc Cabinet
Coimbatore
₹ 2,700/Piece
| Pre-Installed Fans | IN-BUILT ARGB FANS & TRANSPARENT SIDE PANEL |
| Dimensions (L x W x H) | 385 (L) x 200 (W) x 436 (H) mm |
| Expansion Slots | PCI Slots 6 |
| Brand | fingers |
| Form Factor | Full ATX |
| Item Height | 436 mm |
| Item Width | 200 mm |
| VGA Size | 310 mm |
| Availability | In Stock |
Agni Micro Tech
GST- 33**********1ZB Mobile E-Mail 13 yrs
★★★★★★★★★★
3.7 (3)Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Coimbatore |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Partnership
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 5 - 25 Cr
- IndiaMART Member Since
- Mar 2013
- GST
- 33**********1ZB








