
Hdpe Pipe Jointing Machine
in Mumbai




₹ 1,50,000Get Latest Price
| Fusion Range (mm) | 200 mm |
| Automation Grade | Automatic |
| Frequency | 50 Hz |
| Machine Type | Automatic |
| Phase | 1 Phase |
| Power | 1 kW |
| Power Source | Electric |
| Availability | In Stock |
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |



Interested in this product?Get Latest Price from the seller