
Honey Cough Syrup
in Chandigarh
Verification of drug license & valid prescription is strongly advised for the users before dealing in medicines





₹ 88/Bottle
| Usage/Application | Clinical |
| Type Of Cough Syrup | Ayurvedic |
| Bottle Size | 100 ml |
| Packaging Size | 100 ml |
| Form | Syrup |
| Dosage | As per Dietician |
| Packaging Type | Bottle |
| Bottle Type | Plastic |
| Manufacturer | Cospex Pharma |
| Medicine Type | Ayurvedic |
| Preferred Treatment Method | Liquid Form |
| Quantity Per Pack | 100 ml |
| Product Type | Liquid |
| Brand | Honeypex |
| Grade Standard | Medicine Grade |
| Country of Origin | Made in India |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | हर्बल कफ सिरप, 100 मिलीलीटर |
| Price | Excluding all taxes |
| Shipping | As per delivery location |




Interested in this product?Get Latest Price from the seller