
Kett Moisture Meter
in Ambala



| Brand | Hioki |
| Model Name/Number | CT6700 |
| Frequency Bandwidth | DC To 50 MHz |
| Continuous Allowable IUnput | 5 A Rms |
| Measurable Conductors | Insulated Conductor |
| Dimensions | 155 mm W x 18 mm H x 26 mm D |
| Availability | In Stock |
| Ships from | Ambala |
| Shipping | As per delivery location |


Interested in this product?Get Latest Price from the seller