




HP 15 FB3130AX Laptop
Perumbavoor
₹ 82,490
| CPU Model | AMD Ryzen 7 |
| Installed RAM | 16 GB |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Screen Size | 15.6 inch (39.6 cm) |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphics Card Type | Integrated |
| Storage Type | SSD |
| Display Resolution | FHD (1920x1080) |
| Form Factor | Laptop / Clamshell |
| Wireless Connectivity | Wi-Fi 6E |
| Webcam Resolution | 1080p FHD |
| Included Software | MS Office Home & Student |
| Color | Black |
| Brand | HP |
| Product Model | 15 FB3130AX |
| Product Weight | 2.2 Kg |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Perumbavoor |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- May 2018
- Legal Status of Firm
- Partnership
- Nature of Business
- Trader - Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 40 L - 1.5 Cr
- IndiaMART Member Since
- May 2016
- GST
- 32**********1ZY
Since 2018 “Netlog Solutions”, located at Ernakulam, Kerala, Wholesale Trader a premium quality assortment of Online Luminous UPS, Solar Power Plant, Solar Panel, Solar LED Street Light and many more. Our organization is a Sole Proprietorship based entity, fully furnished with technically sound equipment and other obligatory facilities that support us to deliver best quality products in the market. Our understanding in this domain has always supported us to build best in class products at better prices with no compromise on superiority.









