
Notebook Computers
in Mumbai



Mumbai
₹ 20,000Get Latest Price
| Processor | AMD Ryzen 3 |
| RAM | 8 GB |
| Color | Natural Silver |
| Type | Core |
| Storage | 512 GB SSD |
| Graphics | AMD Radeon Integrated Graphics |
| OS/MSO | Windows 11 Microsoft Office Home & Student Edition 2021 |
| Keyboards/Features | FHD Camera+TNR +Backlit KBD; Alexa Built-in |
| Display | 15.6" FHD/Natural Silver |
| Availability | In Stock |
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
Interested in this product?Get Latest Price from the seller