




HP 245 G8 RYZEN 5 Laptop
Mumbai
₹ 33,500
| Processor | RYZEN 5 |
| Brand | HP |
| Hard Drive Size | 256GB |
| Screen Size | 14" HD |
| Series | 245 |
| RAM | 8GB |
| Model Name/Number | HP 245 |
| Color | Grey |
| Availability | In Stock |
Lakshya Computers
GST- 27**********1ZETrustSEAL Mobile E-Mail 5 yrs
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Dec 2020
- Legal Status of Firm
- Partnership
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- 11 To 25 People
- Annual Turnover
- 25 - 100 Cr
- IndiaMART Member Since
- Jan 2021
- GST
- 27**********1ZE
Established in the year of 2020 We “Lakshya Computers” are Wholesale, Trader Retailer of HP Laptop, Lenovo Laptop, Computer Accessories, Gigabyte Motherboard, Apple MacBook Laptop, Security Camera, AMD Computer Processor, Apple iPad, etc.r . We direct all our activities to cater the expectations of customers by providing them excellent quality products as100gm Spice Jar SQ -42 MSC per their gratification. Moreover, we follow moral business policies and crystal pure transparency in all our transactions to keep healthy relations with the customers.
For our accomplishment story, we are grateful to our Mr. Krishna Dewasi whose continual backing and direction have been useful to us for attaining exponential development in the current market.








