








Essential HP Business Laptop, AMD Ryzen 3
Mumbai
₹ 23,900
| Processor | AMD Ryzen 3 |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| RAM | 8 GB |
| Screen Size | 15.6 inches |
| Series | Essential |
| Operating System | DOS |
| Model Name/Number | HP 255 G9 Business Laptop |
| Warranty | 1 Year |
| Graphic Card | AMD Radeon(TM) Graphics |
| Battery Backup | 4 Hours |
| Usage/Application | Business Use |
| Color | Black |
| Weight | Starting at 1.74 kg |
| Availability | In Stock |
Laptop World
GST- 27**********1ZR Mobile E-Mail 4 yrs
★★★★★★★★★★
4.7 (13)77% Response Rate
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Nov 2022
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 1.5 - 5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Nov 2021
- GST
- 27**********1ZR
Incepted in the year 2022, "Laptop World "is distinguished Wholesale Trader offering an enormous consignment of Acer Laptops,ASUS Laptops,ASUS Desktops








