
Notebook Computers
in Mumbai



Mumbai
₹ 42,000Get Latest Price
| CPU Model | Intel Core i3 |
| Installed RAM | 8 GB |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Screen Size | 14 Inch |
| Graphics Card Type | Integrated |
| Operating System | Windows |
| Processor | Core(TM)i3-1005G1 |
| RAM | 8 GB |
| Model Name/Number | 53L43PA |
| Hard Drive Size | 500GB to 1TB |
| Brand | HP |
| Adapter | Yes |
| Accessories | Bag |
| Laptop Weight | Less than 2KG |
| Warranty | 1 Year |
| Usage/Application | Business Use |
| Color | Black |
| Series | HP 240G8 |
| Availability | In Stock |
GST- 27DIDPR6687G1ZMTrustSEAL Mobile E-Mail 5 yrs
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
Interested in this product?Get Latest Price from the seller