
Product VideoProduct Brochure
Hp Office Laptop
₹ 14,500/Piece
| Processor | Core i3 |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Series | Thinkpad |
| Operating System | Windows 11 |
| Brand | HP |
| Material | ABS Plastic |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
| RAM | 8 GB |
| Memory | 16GB |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | सेकेंड हैंड लैपटॉप |
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
Product Video
Product Image




Interested in this product?Get Latest Price from the seller
About the Company
- GST Registration Date
- 26-12-2018
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 1.5 - 5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Feb 2019
- GST
- 27GZHPK7912K1ZT
Established in the year 2019 at Mumbai, Maharashtra, we “Max Technology” are a Sole Proprietorship based firm, engaged as the foremost Wholesale Trader of Toner Cartridge, CCTV Camera, etc. Our products are high in demand due to their premium quality, seamless finish, different patterns and affordable prices. Furthermore, we ensure to timely deliver these products to our clients, through this we have gained a huge clients base in the market.






