
Business Laptop
in Delhi




₹ 91,500Get Latest Price
| Processor | Intel Core i7 |
| RAM | 64 GB |
| CPU Model | Core i7 |
| Installed RAM | 64 GB |
| Storage Capacity | 2 TB |
| Series | ZBook |
| Screen Size | 16 inch |
| Storage Type | SSD |
| Brand | HP |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Weight | 1.5 - 2 kg |
| Availability | In Stock |
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |



Interested in this product?Get Latest Price from the seller