

Product VideoProduct Brochure
Gladwin Android Interactive Display Panel, Size: 75 Inch
₹ 98,000
| Size | 75 Inch |
| Brand | Gladwin |
| Resolution | 4K UHD (3840 x 2160) |
| RAM | 8GB |
| ROM | 128GB |
| HDMI Ports | 3 |
| Touch Points | 20 |
| Operating System | Android |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Noida |
| Shipping | As per delivery location |
Product Video
Product Image




About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Limited Company
- Nature of Business
- Service Provider and Others
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 5 - 25 Cr
- IndiaMART Member Since
- Sept 2020
- GST
- 09**********1ZU
We “Niva Solutions Private Limited” are Manufacturer,Importer, Wholesaler, Supplier, Trader, Retailer And Service Provider of an Digital Projector, Wall Bracket, Hdmi Cable, Usb Cable, Remote Control, Power Cable etc.









