
Interactive Whiteboard
in Delhi




₹ 2,00,000Get Latest Price
| Size | 75 Inch |
| Brand | BenQ |
| Effective Touch Area | 70" x 41" |
| Resolution | 4K UHD |
| Brightness | 600nits |
| Response Time | 4ms |
| Operating Systems Supported | Android 13 |
| Working Frequency | 1.5 GHz |
| Viewing Angel | 178 degrees |
| USB | 2 |
| Sensing Type | Infrared Touch Frame |
| HDMI | 3 |
| Contrast Ratio | 4000:1 |
| RAM | 8 GB |
| Infrared Touch Points | 20 |
| Country of Origin | Made in India |
| Surface Protection | 4mm Toughened Glass |
| Internal Storage (ROM) | 128 GB |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | बेनक्यू इंटरएक्टिव फ्लैट पैनल 75 इंच |
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |



Interested in this product?Get Latest Price from the seller
Established as a Proprietor firm in the year 2021 at Najafgarh (Delhi, India), we “Cyber Coffee” are a leading Service Provider, Wholesaler, Trader, Retailer, Supplier of a wide range of Interactive Flat Panel, Interactive Whiteboard, Interactive Board, Interactive Display and many more.
We direct all our activities to cater the expectations of customers by providing them excellent quality products as per their gratification. Moreover, we follow moral business policies and crystal pure transparency in all our transactions to keep healthy relations with the customers.
For our accomplishment story, we are grateful to Mr. Sagar Gahlot, whose continual backing and direction have been useful to us for attaining exponential development in the current market.