

Product VideoProduct Brochure
Interactive Flat Panel 75 Inch
₹ 1,35,000
| Size | 75 Inch |
| Resolution | 4K UHD (3840 x 2160) |
| RAM | 8GB |
| ROM | 128GB |
| HDMI Ports | 2 |
| Touch Points | 20 |
| Operating System | Android |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Response Time | 4ms |
| Country of Origin | Made in India |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | इंटरैक्टिव फ्लैट पैनल 75 इंच |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Pune |
| Shipping | As per delivery location |
Product Video
Product Image






About the Company
- GST Registration Date
- Sep 2017
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 40 L - 1.5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Jan 2016
- GST
- 27**********1ZK
We, Vincom System from 2014 are famous amongst the esteemed wholesaler and distributor of an exceptional quality assortment of Interactive Flat Panel,Projector and Projector Accessories. Offered products range consists of Smart Digital Projectors, Projector Accessories VC Solutions and PA Amplifier. The presented products are designed by making use of supreme-grade material and latest technology. These products are admired for their easy usability, high performance, damage resistance, and fine functioning. Adding to this, we are also offering Smart Digital Projector Installation Services With the support of professionals and a friendly and long-term relationship with vendors of this domain, we are able to gain a trustworthy relationship with our partners in a short span of time. We have employed efficient sales professionals to maintain coordination with the clients. Apart from this, we maintain cordial relations with the customers to enhance our market reputation.









