

Jammer Free Device Anti Jammer Bluetooth Earpiece Set
₹ 7,400/Piece
| Battery Life | 6 Hours |
| Range | 1500 m |
| Type | Mask Set |
| Compatible Devices | For Cell Phones |
| Weight | 20 g |
| Usage | Security Use |
| Frequency | 50 Hz |
| Warranty | 1 Year |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Oct 2018
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 0 - 40 L
- IndiaMART Member Since
- Apr 2024
- GST
- 07**********1Z9
Krishna Sales Corporation is a Wholesale Trader And Retailer of Walkie Talkie, Rifle Scopes And Stun Gun since 2016 in New Delhi, Delhi.








