
H Beam
in Bengaluru



Bengaluru
₹ 54/KgGet Latest Price
| Grade | IS 2062 E250 |
| Brand | Jindal (JSPL) |
| Length | 6 m |
| Material | Mild Steel |
| Weight (per meter) | 25.4 kg/m |
| Thickness | 100 mm |
| Shape | I |
| Section | ISMB 200 |
| Availability | In Stock |
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Bengaluru |
| Shipping | As per delivery location |



Interested in this product?Get Latest Price from the seller
Established in 1969 We are dealers and stockist of all iron and steel products of reputed brands We specialised in odd sizes and special lengths of products as per customer needs.