
Mass Gainer
in Nashik




₹ 4,815/Jar
| Packaging Size | 3 kg |
| Brand | Labradac |
| Prescription/Non prescription | Prescription |
| Form | Powder |
| Shelf life | 24 Months |
| Flavour | Chocolate |
| Certification | FSSAI Certified |
| Type | Muscle Mass gainer |
| Servings Per Container | 9 |
| Serving Size | 7 Scoop (333g) |
| Energy Per Serving | 1244 kcal |
| Protien Per Serving | 52g |
| Carbohydrate Per Serving | 250g |
| Fat Per Serving | 4g |
| Creatine Monohydrate Per Serving | 1g |
| L Glutamine Per Serving | 50mg |
| Availability | In Stock |
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Nashik |
| Shipping | As per delivery location |



Interested in this product?Get Latest Price from the seller