

Labrada Muscle Mass Gainer 3kg
₹ 2,400/Piece
| Flavour | Chocolate |
| Pack Size | 3 Kg |
| Net Quantity | 3 kg |
| Protein Per Serving | 25 g |
| Form | Powder |
| Veg/Non-Veg | Vegetarian |
| Diet Type | High Protein |
| Pack Type | Box |
| Brand Name | Labrada |
| Usages | To support physical performance and improve body composition |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | लब्राडा मसल मास गेनर चॉकलेट पाउडर (3kg) |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2024
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- NA
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 0 - 40 L
- IndiaMART Member Since
- May 2024
- GST
- 07**********1Z8
Established In Year 2024 We Brothers Supplement The Leading Wholesale Trader of Protein Powder and Supplement etc.








