
Havells Led Tube Light
in Chennai







₹ 270/Piece
| Wattage | 5 W |
| Light Color | Cool White |
| Material | Plastic |
| Color Temperature | 2700K |
| Shape | Round |
| Input Voltage | 220 V |
| Country of Origin | Made in India |
| Availability | In Stock |
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Chennai |
| Shipping | As per delivery location |










Interested in this product?Get Latest Price from the seller