






Lenovo Neo 50t Tower Desktop, Core i3
New Delhi
₹ 36,590
| Processor | Core i3 |
| RAM | 8 GB |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Processor Type | i3 |
| Form Factor | tower |
| Operating System | DOS |
| Brand | Lenovo |
| Hard Drive Capacity | 512GB SSD |
| I Deal In | New Only |
| Usage/Application | Business Use |
| Warranty | 3 Year |
| Memory Size | 8GB |
| In The Box | CPU ,Cable, Monitor |
| Model Name/Number | Think center NEO 50t |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- 11 To 25 People
- Annual Turnover
- 25 - 100 Cr
- IndiaMART Member Since
- Feb 2011
- GST
- 07**********1ZG
- Import Export Code (IEC)
- *******631
Established in 1999, Enfotech is one of the renowned organizations, immensely indulged in trading, importing, exporting and manufacturing an extensive range of products such as Laptop Computers, Power Bank, Desktop Computers and many more. Our offered products are broadly well-liked by our patrons for their sturdy design, top performance, fine finishing, nominal prices and longer operational life. These presented products are developed using the performance tested component, obtained from trustworthy retailers of market. Furthermore, in order to supply the top quality products, these products are checked on diverse quality parameters employing the advanced testing tools.









