







Lenovo P14s Gen 2 Intel ThinkPad Laptop
Mumbai
₹ 1,16,990
| Color | Black |
| Processor | i7-1165G7 Processor |
| RAM | 16 GB |
| Model Name/Number | P14s |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Brand | Lenovo |
| Speakers | Stereo |
| Keyboard | Yes |
| Battery Backup | 3 cell, 50Wh, Upto 9 hours |
| Laptop Weight | 1.5 kg |
| Operating System | Windows |
| Warranty | 3 Year |
| Usage/Application | Office/Home |
| Display Size | 35.56 cm |
| Graphics | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Fingerprint Reader | Yes |
| Availability | In Stock |
Surety Infotech Private Limited
GST- 27**********1ZW Mobile E-Mail 3 yrs
★★★★★★★★★★
5 (2)10% Response Rate
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Aug 2022
- Legal Status of Firm
- Limited Company
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 1.5 - 5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Aug 2022
- GST
- 27**********1ZW
Established in the year 2022 at Mumbai Maharashtra, we "Surety Infotech Private Limited ” are a Proprietorship based firm.Engaged as the foremost Trader - Wholesaler of Lenovo Laptop, Lenovo Tablet, Lenovo Desktop etc.









