



Tower Lenovo ThinkCenter M93P Intel Core i5 Desktop
New Delhi
₹ 27,000
| Processor | Core i5 |
| Drive Capacity | 500 GB |
| RAM | 8 GB |
| Form Factor | Tower |
| Model Name/Number | ThinkCenter M93P |
| Warranty | 1 Year |
| Usage/Application | Business Use |
| Weight | 6 Kg |
| CPU Speed | 3.2 GHz |
| Dimensions | 44.2 x 41.4 x 17.53 cm |
| Brand | Lenovo |
| Availability | In Stock |
MSA IT Services
GST- 07**********1ZR Mobile E-Mail 3 yrs
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Apr 2022
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 0 - 40 L
- IndiaMART Member Since
- Dec 2022
- GST
- 07**********1ZR
Established In The Year 2018, New Delhi - 110059,, (Delhi, India). We ''MSA IT Services" A Proprietorship Based Firm, Engaged As The Foremost Retailer And Trader Of HP Laptop, Dell CPU, Dell Desktop Computer, Dell Monitor, And Many More Such Products.








