
Second Hand Lenovo Laptop
in Delhi







New Delhi
₹ 65,550Get Latest Price
| Series | Thinkpad |
| RAM | 8 GB |
| Processor | Core i5 |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Screen Size | 15 inches |
| Operating System | Windows 11 |
| Model Name/Number | ThinkPad E14 |
| Battery Backup | 10 Hours |
| Usage/Application | Business Use |
| Color | Black |
| Power Adapter | 65W |
| Brand | Lenovo |
| Availability | In Stock |
GST- 07CLJPK4004L1Z2 Mobile E-Mail 4 yrs
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
Interested in this product?Get Latest Price from the seller