





Lenovo ThinkPad E14 - 13th Gen Intel i3, 14 inches
Gurgaon
₹ 39,500
| Series | ThinkPad |
| Processor | Intel Core i3 |
| RAM Installed Size | 8 GB |
| RAM | 8 GB |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Screen Size | 14 inch |
| Operating System | Windows 11 |
| Storage Type | SSD |
| Usage | Office |
| Warranty | 1 Year |
| Availability | In Stock |
Teamit Solutions
GST- 06**********1ZL Mobile E-Mail 6 yrs
★★★★★★★★★★
5 (1)79% Response Rate
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Gurgaon |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Mar 2019
- Legal Status of Firm
- Partnership
- Nature of Business
- Service Provider and Others
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 1.5 - 5 Cr
- IndiaMART Member Since
- June 2019
- GST
- 06**********1ZL


