
Refurbished Computer
in Delhi

₹ 17,000
| Series | Thinkpad |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| RAM | 16 GB |
| Operating System | Windows 10 |
| Processor | Core i5 |
| Screen Size | 12.5 inches |
| Model Name/Number | X260 |
| Graphic Card | Intel HD Graphics 520 |
| Weight | 1.34 Kg |
| Brand | Lenovo |
| AC adaptor | 45W |
| Dimensions (W x D x H) | 305.5 x 208.5 x 20.3 mm |
| Webcam | HD720p Resolution |
| Battery life | 25 Hours |
| Ethernet | Intel Ethernet Connection |
| Availability | In Stock |
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
Interested in this product?Get Latest Price from the seller