
Second Hand Lenovo Laptop
in Thane








Thane
₹ 72,000Get Latest Price
| Series | V Series |
| Processor | AMD Ryzen 5 |
| RAM Installed Size | 8 GB |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 15.6 Inch |
| Operating System | DOS / No OS |
| Graphics Card Type | Integrated |
| Warranty | 1 Year Onsite |
| Features | Backlit Keyboard, Numeric Keypad |
| Weight | More than 2.2 kg |
| Battery | 38Whr 45Whr 47Whr Rapid Charge (60 minutes = 80% ; 2 hours = 100%) |
| Audio Dolby | Audio™ Dual-array mics |
| Camera | 720p HD |
| Ports/Slots | USB-C 3.2 Gen 1 (full function) 2 x USB-A 3.2 Gen 1 HDMI Ethernet (RJ45) Headphone / |
| WiFi | Up to WiFi 6 Bluetooth® 5.0 |
| Dimensions (H x W x D) | 1.98cms (0.78) x 35.89cms (14.13) x 23.59cms (9.29) |
| Keyboard | SMB Service Hot Key Numeric keypad |
| Colors | Arctic Grey Business Black |
| Brand | Lenovo |
| Model Number | V15 |
| Availability | In Stock |
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Thane |
| Shipping | As per delivery location |
Interested in this product?Get Latest Price from the seller