
Battery Cell
in Ghaziabad
Legal Status of Firm
GST Registration Date
Annual Turnover
Indiamart Member Since
₹ 2,50,000/PieceGet Latest PriceProduct Brochure
| Model Name/Number | LifeP04 |
| Voltage | 130V |
| Input Voltage | 125V |
| Phase | Three |
| Wave Form | Pure Sine Wave |
| Warranty | 1 Year |
| Back Up Time | 12 Hrs |
| Capacitys | 10000 mAh |
| Availability | In Stock |



| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Ghaziabad |
| Shipping | As per delivery location |


Interested in this product?Get Latest Price from the seller