
Hydraulic Pallet Stacker
in Bengaluru
Legal Status of Firm
GST Registration Date
Annual Turnover
Indiamart Member Since
₹ 55,000Get Latest Price
| Load Capacity | 1000 kg |
| Lift Height | 1500mm |
| Operation Type | Electric |
| Fork Length | 1000 mm |
| Fork Width | 560 mm |
| Lift Type | Straddle |
| Availability | In Stock |




| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Bengaluru |
| Shipping | As per delivery location |



Interested in this product?Get Latest Price from the seller