Since your desired product is out of stock
Here are some premium alternatives that might interest you

Marble Prigar Temple, Size (Height): 4 ft (1219 mm)
₹ 35,000/PieceCurrently out of Stock
Makrana
Nsa Marble Art And Handicrafts
GST- 08**********1ZY
Mobile E-Mail
11 Months
5 (2)
| Material | White Marble |
| Product Name | Makrana Marble |
| Size (Height) | 4 ft (1219 mm) |
Out of Stock
This product is currently unavailable
Submit Your Requirement
Find related categories near Nagaur
Product Specification
| Material | White Marble |
| Product Name | Makrana Marble |
| Size (Height) | 4 ft (1219 mm) |
| Color | White |
| Type | Indoor / Home |
| Size (Width) | 3 ft (914 mm) |
| Size (Depth) | 1.5 ft (457 mm) |
| Number of Domes (Shikhar) | 1 |
| Built Type | Customized |
Product Description
We are customer centric company and we are manufacturer. We manufacture all kinds of marble and stone also.
Additional Information
| Packaging Details | Cartoon box |
Product Image



About the Company
- GST Registration Date
- Dec 2025
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- NA
- IndiaMART Member Since
- May 2025
- GST
- 08**********1ZY
Established in the year 2025 at Rajasthan . We "Nsa Marble Art And Handicrafts" are a Sole Proprietorship based firm, engaged as the foremost Manufacturer of Marble Om Temple , Marble Pedestal Column White Marble Water Fountain and many more.