

Product VideoProduct Brochure
Maxhub Interactive U3 Series Interactive Flat Panel, Size: 75 Inch
₹ 1,75,000
| Size | 75 Inch |
| Panel Type | LED |
| Color | Black |
| Resolution | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Usage/Application | Education |
| RAM | 8GB |
| Effective Touch Area | 70" x 41" |
| ROM | 128GB |
| HDMI Ports | 4 |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
Product Video
Product Image


About the Company
- GST Registration Date
- Oct 2020
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 1.5 - 5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Jan 2021
- GST
- 07**********1Z7



