

Product Brochure
Meco DMM 63+ Digital Multimeter, 20 Ohm
₹ 850/Piece
| Type | CAT II |
| Measurement Range | 20 Ohm |
| Brand | Meco |
| Warranty | 1 Year |
| Model | DMM 63+ |
| Counts | 2000 Count |
| DC Voltage | 1000V |
| AC Voltage | 750V |
| DC Current | 10A |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image



About the Company
- GST Registration Date
- Apr 2021
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Retailer
- Number of Employees
- 11 To 25 People
- Annual Turnover
- 1.5 - 5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Sept 2017
- GST
- 07**********1ZH








