
Noradrenaline Injections
in Delhi
Verification of drug license & valid prescription is strongly advised for the users before dealing in medicines

₹ 180/Vial
| Pharmacopoeia Standard | NA |
| Brand | Ptarmin |
| Strength | 30mg/ml |
| Packaging Size | 10 ml |
| Pack Size | 10 ml |
| Packaging Type | Vial |
| Route Of Administration | IV |
| Hight 2 inc | 2/2/2 |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | Ptarmin Mephentermine सल्फेट इंजेक्शन 30mg/ml (10ml वायल) |
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
Interested in this product?Get Latest Price from the seller