
Verification of drug license & valid prescription is strongly advised for the users before dealing in medicines

Termin Mephentermine Sulphate Injection 30 mg/ml (10ml Vial)
₹ 380/Vial
| Strength | 30 mg |
| Brand | Termin |
| Dose/Strength | 30mg/ml |
| Packaging Size | 10 ml |
| Pack Size | 10 ml |
| Packaging Type | Vial |
| Route Of Administration | IV |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | Termin Mephentermine सल्फेट इंजेक्शन 30 mg/ml (10ml Vial) |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image




About the Company
- GST Registration Date
- Feb 2023
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 0 - 40 L
- IndiaMART Member Since
- June 2020
- GST
- 07**********1ZX









