
Semi Electric Stacker
in Coimbatore

₹ 70,000Get Latest Price
| Lifting Capacity | 1000 kg |
| Type | Fork Stacker |
| Power Supply | Hydraulic |
| Material | Mild Steel |
| Fork Length | 1150mm |
| Warranty | 12 months |
| Color | Black And Orange |
| Lifting Height | 1600mm |
| Brand | Cumilift |
| Availability | In Stock |
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Coimbatore |
| Shipping | As per delivery location |
Interested in this product?Get Latest Price from the seller
Wintek Packing Solution – Wholesaler Retailer Of Strapping Machine, Shrink Wrapping Machine & PET Strapping Machine Since 2022 In Coimbatore, Tamil Nadu.