
Lean Mass Gainer
in Mumbai



₹ 3,500/KgGet Latest Price
| Flavour | Chocolate Bliss |
| Net Quantity | 2.7 kg |
| Protein Per Serving | 60 g |
| Veg/Non-Veg | Vegetarian |
| Diet Type | High Calorie |
| Form | Powder |
| Goal | Weight Gain, Recovery |
| Added Sugar | Regular Sugar |
| KCAL | 700 |
| Brand | Muscle Transform |
| BCAA's | 13g |
| Availability | In Stock |
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |


Interested in this product?Get Latest Price from the seller