

Chocolate Muscleblaze Biozyme Whey Protein
₹ 5,099/Piece
| Pack Size | 2 Kg |
| Pack Type | Box |
| Flavour | Chocolate |
| Diet Type | Vegeterian |
| Added Sugar | No |
| Glutamic Acid per Serving | 4.35g |
| EAA Per Serving | 6.65g |
| Protein per Serving | 25g |
| Per Serving Quantity | 36g |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Panipat |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image



About the Company
- GST Registration Date
- Oct 2018
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 40 L - 1.5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Feb 2018
- GST
- 06**********1ZH
King Supplements is a Retailer of Protein Powder, Gym Supplements Dietary Supplements since 2018 in Panipat, Haryana.









