

Muscleblaze Weight Gainer Powder, Packaging Type: Jar, Packaging Size: 3 Kg
₹ 2,199/Jar
| Packaging Size | 3 Kg |
| Packaging Type | Jar |
| Dosage Form | Powder |
| Vegetarian | Yes |
| Flavour | Chocolate |
| Brand | Muscleblaze |
| Kcal | 375.2 |
| Protein | 15 g |
| Carbs | 75 g |
| Dietary Fiber | 1.4 g |
| Glutamine | 340 mg |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image






About the Company
- GST Registration Date
- Aug 2020
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 1.5 - 5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Mar 2022
- GST
- 07**********1ZG
We "SRS Nutrition" are committed to provide special services to our customers with following all criteria
- Authentic Products
- Immediate Shipping
- Special Prices
- Range of Products
- After Sales Services









