

Cookies and cream Muscleblaze Whey Protein 2kg
₹ 4,700/Piece
| Pack Size | 2 Kg |
| Pack Type | Box |
| Flavour | Cookies and cream |
| Diet Type | Vegeterian |
| Added Sugar | No |
| Glutamic Acid per Serving | 4.3g |
| EAA Per Serving | 11.5g |
| Protein per Serving | 25g |
| Per Serving Quantity | 57 |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Panipat |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image



About the Company
- GST Registration Date
- Oct 2018
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 40 L - 1.5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Feb 2018
- GST
- 06**********1ZH
King Supplements is a Retailer of Protein Powder, Gym Supplements Dietary Supplements since 2018 in Panipat, Haryana.









