

Product Video
Myogenetix Vanilla Whey Protein Isolate, 2 Kg
₹ 5,180/Pack
| Pack Size | 2 Kg |
| Pack Type | Pack |
| Flavour | Vanilla |
| Diet Type | Vegeterian |
| Added Sugar | No |
| Brand Name | Myogenetix |
| Shelf life | 18 Months |
| Total Fat | 0.5g |
| Cholesterol | 0mg |
| Sodium | 6mg |
| Total Carbohydrate | 0.5g |
| Protein | 27g |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
Product Video
Product Image



About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2021
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 0 - 40 L
- IndiaMART Member Since
- Sept 2021
- GST
- 07**********1Z9
Established in the year 2020 at New Delhi,Delhi we "Penta Force Supplement” are a "Individual Proprietor", engaged as the foremost Wholesaler and Retailer Of Whey Protein.









