

Product VideoProduct Brochure
NEOD 98 inch Pro Series interactive flat panel for conference
₹ 2,25,000
| Panel Size | 98 inch |
| Size | 98 Inch |
| Resolution | 4K UHD |
| Touch Technology | Infrared |
| Color | Black |
| Usage/Application | Education |
| Touch Points | 40 touch |
| Brightness | 450 nits |
| Input Type | Pen Based |
| Included Accessories | Power Code, HDMI cable, USB Touch cable , Stylus, Remote |
| Memory | 8 GB RAM and 128 GB storage |
| Aspect Ratio | 16:01 |
| Power Supply | 100 -240v-50/60Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | NEOD 98 इंच प्रो सीरीज इंटरैक्टिव फ्लैट पैनल फॉर कॉन्फ्रेंस |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Pune |
| Shipping | As per delivery location |
Product Video
Product Image





About the Company
- GST Registration Date
- Apr 2023
- Legal Status of Firm
- Limited Company
- Nature of Business
- Manufacturer
- Number of Employees
- 26 To 50 People
- Annual Turnover
- 5 - 25 Cr
- IndiaMART Member Since
- Nov 2023
- GST
- 27**********1Z1
Neod Global Private Limited, a leading and prestigious name in the industry, grounded itself in the year 2010.









