Allopathic Pcd Pharma Franchise
in Panchkula
GST- 06AARCM2365C1ZHTrustSEAL Verified 1 yrs
Legal Status of Firm
GST Registration Date
Annual Turnover
Indiamart Member Since
₹ 43/BottleGet Latest Price
| Segment Type | Paediatric |
| Strength | 4 mg/5 ml |
| Packaging Size | 30 ml |
| Pack size | 30 ml |
| Brand | ONDENOOR |
| Product Form | Drops |
| Product Range | Above 200 Products |
| Usage/Application | Hospital |
| Form | Syrup |
| Also gives | PCD Pharma Franchise |
| Country of Origin | Made in India |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | ओंडांसेट्रो हाइड्रोक्लोराइड सॉल्यूशन आईपी |




| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Panchkula |
| Shipping | As per delivery location |



Interested in this product?Get Latest Price from the seller