

Ondansetron 2mg Oral Solution (AMISIT-KID), 2MG/30ML, 30 ml
₹ 42/Bottle
| Strength | 2MG/30ML |
| Packaging Size | 30 ml |
| Pack size | 30 ml |
| Brand | AMISIT-KID |
| Pack type | Bottle |
| Prescription | Rx only |
| Dose | AS DIRECTED BY THE PHYSICIAN. |
| Usage/Application | Hospital |
| Packaging Type | 30 ML WITH DROPER |
| Dosage form | Oral solution |
| Composition | Ondansetron 2mg Oral Solution |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | ओंडांसेट्रोन 2mg ओरल सॉल्यूशन (एमिसिट-किड), 2mg/30ml, 30 मिली |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Hisar |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image




About the Company
- GST Registration Date
- Nov 2020
- Legal Status of Firm
- Limited Company
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- 51 To 100 People
- Annual Turnover
- 1.5 - 5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Feb 2021
- GST
- 06**********1ZB









