
Verification of drug license & valid prescription is strongly advised for the users before dealing in medicines

Ondansetron oral solution, 30 ml
₹ 40/Box
| Packaging Size | 30 ml |
| Composition | ondansetron |
| Usage/Application | Clinical |
| Packaging Type | 30 ml |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | ओनडांसेट्रोन ओरल सॉल्यूशन, 30 ml |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mohali |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image













About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Limited Company
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 25 - 100 Cr
- IndiaMART Member Since
- Jan 2007
- GST
- 03**********1Z1
Everyone has a mission. Ours is a very simple one. To provide "Answers that Matter". Answers that we get by innovating, answers that enable people to live longer, healthier and more meaningful lives. Arlak's innovative products have been an answer to the needs of the people suffering from Diabetes, Sepsis, Osteoporosis, Cardio Vascular Disorders, Growth Hormone Deficiency and many other diseases, creating not only awareness among patients and their well wishers but also giving them assurance and confidence about managing diseases at a lower cost.
The website seeks to provide comprehensive and easy answers to your questions about our company, about our products and about our people. We hope you will find the answers that matter.









