

Ops Slot In Pc
₹ 19,900
| Processor Type | Intel i5 |
| Processor | Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | M.2 SSD |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Operating System | Windows 11 |
| Wi Fi | WiFi 5 |
| Usage/Application | For IFP |
| Connection Type | USB, HDMI , DP |
| Panel Mount | yes |
| storage | 256 GB SSD |
| Country of Origin | Made in India |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | ऑप्स स्लॉट इन पीसी |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image



About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Partnership
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 1.5 - 5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Oct 2012
- GST
- 07**********1ZN
- Import Export Code (IEC)
- *******32E
We are Delhi based IT AV products Solutions Company . We are associated with industry leading brands to offer right products to our customers at right price .
We have vast experience in IT & AV domain , which makes us very competitive & reliable solution provider against competition .









