



Led Rectangle Outdoor Promotional Acrylic ACP Sign Board
Patna
₹ 695/Square Feet
| Usage/Application | Promotional |
| Lighting Type | LED |
| Sign Board Type | Acrylic ACP Sign Board |
| Shape | Rectangle |
| Material | Acrylic |
| Frequency | 50Hz |
| Voltage | 110V |
| Luminous | 2500K |
| Availability | In Stock |
Roam Mega Services Pvt. Ltd.
GST- 10**********3ZO Mobile E-Mail 10 yrs
★★★★★★★★★★
3.4 (13)49% Response Rate
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Patna |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2018
- Legal Status of Firm
- Limited Company
- Nature of Business
- Service Provider and Others
- Number of Employees
- 11 To 25 People
- Annual Turnover
- 0 - 40 L
- IndiaMART Member Since
- June 2015
- GST
- 10**********3ZO
Established in the year 2013 in Bihar , we " Roam Mega Services Pvt Ltd " is an Individual Proprietor firm, engaged as a Manufacturer and Service Provider of Sign Board , Advertising Service, Printing Service and many more.








