

OWON SDS7102V Deep Memory Digital Storage Oscilloscope, For Industrial, 100 MHz
₹ 38,000
| Bandwidth | 100 MHz |
| Number of Channels | 2 |
| Usage/Application | Industrial |
| Model Name/Number | SDS7102V |
| Brand | OWON |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 2.4kg |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image



About the Company
- GST Registration Date
- Apr 2021
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 0 - 40 L
- IndiaMART Member Since
- Apr 2019
- GST
- 07**********1ZF
Chandra Enterprises Retail Trader Of Soldering Bits, Soldering Station And Soldering Iron Since 2020 In New Delhi, Delhi.









